Забудовник: Фонд сприяння добудови
Адреса: вул. Лігінська 2а
Класс: економ
Стіни: піноблок
Утеплення: мінеральна вата
Опалення: індивідуальне
Поверховість: 21
Кількість квартир: 300
Паркінг підземний
Введення в експлуатацію: 2013 рік.

ЖК та територія

Житловий комплекс економ-класу Фонтан розташований у Київському районі Одеси, неподалік від 15-ї станції Великого Фонтану. Це 21-поверховий будинок, зведений за монолітно-каркасною технологією з піноблоків та утеплений пінопластом. Комплекс був зданий в експлуатацію у 2013 році. У будинку нараховується близько 300 квартир з високими стелями (3 метри) та індивідуальним опаленням.

Територія комплексу закрита для сторонніх, з підземним паркінгом для мешканців. На першому поверсі будівлі розташовані комерційні приміщення, зокрема супермаркет, що забезпечує зручність для мешканців. Поруч знаходяться дитячий садок, школа, аптека та інші об'єкти інфраструктури.

Завдяки розташуванню в районі Великого Фонтану, мешканці мають зручний доступ до пляжів та рекреаційних зон. Комплекс поєднує в собі доступне житло з розвиненою інфраструктурою, що робить його привабливим для тих, хто шукає комфортне проживання в межах міста.

Вхідна група та інтерʼєр

ЖК економ-класу Фонтан має скромну, але функціональну вхідну групу. Вхід до під’їзду обладнаний домофоном, є пандус для візків. Вхідна група оформлена без надмірностей — стандартні металопластикові двері, плитка на підлозі, стіни пофарбовані у світлі тони. Освітлення організоване звичайними світильниками, без дизайнерських елементів. Присутній мінімальний набір декору, який відповідає класу комплексу.

Усередині під’їзду — просторе лобі з поштовими скриньками, сходи широкі та зручні. Ліфти стандартні, пасажирський і вантажний, без оздоблення під преміум-сегмент. Квартири мають базове планування з індивідуальним опаленням та стелями висотою до 3 метрів. У деяких квартирах забудовник надавав ремонт “під ключ” економ-класу з недорогими матеріалами. Підлога — ламінат або плитка, стіни пофарбовані або обклеєні шпалерами, встановлено сантехніку бюджетного рівня.

Інтер’єри загальних зон підтримуються у задовільному стані, але без сучасного оновлення. Комплекс більше орієнтований на функціональність, ніж на стиль. Враховуючи ціновий сегмент, інтер'єри та вхідна група відповідають очікуванням — просто, практично та з базовим комфортом.

Квартира від забудовника
На момент написання цього огляду в будинку вже немає пропозицій від забудовника. Також на вторинному ринку вже відсутні квартири у будівельному стані.

Інфраструктура
Житловий комплекс Фонтан знаходиться за адресою вул. Лігінська 2а у мікрорайоні Великий Фонтан.
Продуктові магазини

Школи

Дитячі садочки

Нова Пошта

Кафе та ресторани

Тренажерні клуби


Планування
Житловий комплекс має великий вибір планувань на будь-який смак та будь-який склад проживаючих від молодої пари до великої сімʼї із тваринами.
Однокімнатні: 40 - 52 м2
Двокімнатні: 59 - 83 м2
Трикімнатні: 90 - 125 м2

Ціни
Комплекс економ класу, на разі є варіанти за такими цінами:
Однокімнатні: 40 992 - 50 400 грн/м2
Двокімнатні: 27 048 - 37 170 грн/м2
Трикімнатні: ≈27 048 грн/м2
*ціни вказані на момент 19.05.2025

Висновки
Житловий комплекс Фонтан — це типовий представник економ-сегменту, розташований у спальному районі Одеси, неподалік від Великого Фонтану. Будинок зданий у 2013 році, має 21 поверх і близько 300 квартир. Він орієнтований на покупців, які шукають доступне житло з базовими зручностями, без дорогого оздоблення та преміальної інфраструктури.
Плюси:
- Доступна ціна — один з найдешевших варіантів у районі Фонтану.
- Індивідуальне опалення — дає змогу контролювати витрати на тепло.
- Розвинена інфраструктура навколо — поряд супермаркети, школи, дитсадки, зупинки транспорту.
- Наявність підземного паркінгу — зручно для автовласників.
- Закрита територія — додатковий рівень безпеки.
- Недалеко до моря — можна пішки дістатися до пляжів Великого Фонтану.
Мінуси:
- Скромний стан вхідних груп та місць загального користування — без ремонту чи сучасного дизайну.
- Якість матеріалів — типові для економ-класу, не завжди довговічні.
- Можлива погана звукоізоляція — типовий недолік панельних або монолітних будинків цього сегменту.
- Велика кількість квартир у будинку — може бути шумно та людно.
Сподобався комплекс? Дивіться всі актуальні 👉🏻 на оренду та 👉🏻 продаж у ЖК Фонтан на нашому сайті.
Залишились питання? Напишіть нам в Telegram і ми радо відповімо :)